logo

Почніть
вивчати
англійську
з нами

STAR KIDS

STAR KIDS – це баланс інтересу та знань для вашої дитини. Програму розраховано на школярів молодших класів.
Комбінований річний курс академічної англійської мови, занять із носіями мови та англомовних майстер-класів допомагають школярам отримувати максимум знань та особистісно розвиватися. Навантаження та види уроків постійно змінюються, щоб підтримати інтерес дитини до навчання. А батьки можуть перевірити успішність і переконатися у цьому будь-якої миті.

Читать дальше
Тривалість осінній семестр: 14 вересня — 25 грудня
Мінігрупидо 8 осіб,
для 6-8 років, 8-11 років та 11-13 років
Підручники від National
Geographic
OUR WORLD (для 6-8 років та 8-11 років),
IMPACT (для 11-13 років).
3 заняття на тиждень 2 стандартні уроки +
1 урок з носієм мови/
англомовний майстер-клас / проєкт
Сертифікат наприкінці
навчання,
що підтверджує рівень володіння
англійською згідно CEFR
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ПРОГРАМУ STAR KIDS
alt
Інтерактивні заняття

В ігровій формі дітям легше запам'ятати інформацію та уникнути стресів під час уроку. На інтерактивних заняттях ми слухаємо пісні, дивимося фільми, граємо, спілкуємось у команді — і все це англійською мовою!

alt
Практика з носіями мови

Головне завдання занять з носіями мови у STAR KIDS — подолання мовного бар’єра. Під час веселої дискусії з викладачами з Великої Британії, Канади та США, у невимушеній атмосфері ми практикуємо розмовну мову та реакційне мислення.

alt
Майстер-класи та проєкти

STAR KIDS поєднує цікаві творчі проєкти з вивчення мови. Діти виготовляють іграшки, складають сімейне дерево чи проводять наукові експерименти у команді, використовуючи англійську мову практично.

alt
Академічні знання

CLIL-методика навчання інтегрує основи біології, географії, фізики та інших шкільних предметів у вивчення англійської мови. Мета: розширення світогляду та пізнання світу дитиною.

alt
Всебічний розвиток

Наша методика навчання розвиває у школярів критичне мислення, креативність, комп'ютерну грамотність. STAR KIDS — це програма, яка навчає майбутніх лідерів та дає навички роботи в команді.

Зацікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!