logo

Програма SMART TEENS
відповість на запитання
«Ким я хочу бути?»
і допоможе
його реалізувати.

SMART TEENS

Не тільки опанувати англійську, а й обрати майбутню професію? Це легко із програмою SMART TEENS від STUDY Academy!

На тінейджерів чекають уроки з академічної англійської мови, багато спілкування з носіями мови, цікаві майстер-класи та заняття з профорієнтації. Ми готуємо індивідуальну освітню стратегію для кожного та допомагаємо розвинути лідерські навички, ораторські здібності, критичне мислення та креативність.

Станьте на крок ближче до успішного майбутнього!

Тривалістьосінній семестр: 14 вересня – 25 грудня
Мінігрупидо 8 осіб,
залежно від
рівня англійської
Підручники CLOSE UP від National Geographic
3 заняття на тиждень 2 стандартні уроки +
1 урок з носієм мови//
англомовна сесія з
профорієнтації/проєкт
Сертифікат наприкінці
навчання
підтверджує рівень володіння
англійською мовою згідно CEFR
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ПРОГРАМУ SMART TEENS
alt
Академічна англійська

Підготовка учнів старших класів до складання іспитів та ЗНО за шкільною програмою, а також глибокий курс англійської мови, який відрізняється від стандартних курсів.

alt
Практика з носіями

Головне завдання занять з носіями мови у SMART TEENS — подолання мовного бар’єра. Під час захопливої дискусії з викладачами з Великої Британії, Канади та США у невимушеній атмосфері ми практикуємо розмовну мову та реакційне мислення.

alt
Допомога у виборі професії

Спеціальні тести на професійні здібності, заняття та майстер-класи з основних спеціальностей. Спільні проєкти з орієнтуванням на кар'єру, англомовні лекції та практичні заняття допоможуть отримати навички, необхідні для пошуку себе та старту успішної кар'єри.

alt
Академічні знання

CLIL-методика інтегрує основи біології, географії, фізики та інших шкільних предметів у вивчення англійської. Мета: розширення світогляду та пізнання світу дитиною.

alt
Всебічний розвиток

Курс SMART TEENS розвиває критичне мислення, креативність, лідерські якості. Проєкти у програмі допомагають підвищити рівень користування комп'ютером для навчання, а також мотивують працювати у команді та вміти приймати рішення.

Зацікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!