logo


Вдоскональте
свою англійську
всього за 4 місяці!

INTENSIVE ENGLISH

Максимально ефективний курс англійської для дорослих за методиками провідних навчальних закладів Великої Британії. За чотири місяці програма гарантує практику всіх мовних навичок: розмовна мова, сприйняття на слух, читання та письмо.
Заняття проходять у маленьких групах до 8 осіб, що допомагає краще засвоювати інформацію та швидше покращувати свій рівень володіння англійською.

Тривалість45 занять,
від початкового мовного рівня
Мінігрупидо 8 осіб,
в залежності від
рівня англійської
Підручники OUTCOMES від National Geographic
3 заняття на тиждень по 80 хвилин
Сертифікат наприкінці
навчання
підтверджує рівень володіння
англійською згідно з CEFR
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ПРОГРАМУ INTENSIVE ENGLISH
alt
ІНТЕНСИВНА АНГЛІЙСЬКА

За чотири місяці на реальних прикладах ви встигнете вивчити живу лексику та граматику, якими дійсно послуговуються носії мови. І впевнитесь у цьому в спілкуванні з ними.

alt
ПРАКТИКА З НОСІЯМИ

Ви вчитеся формулювати й аргументувати свої думки англійською, долаючи мовний бар'єр. Постійна практика розмовної мови: презентації, групові проекти, дискусії та дебати на важливі теми з викладачами з Великої Британії, Канади та США.

alt
КОРИСНІ НАВИЧКИ

Ми навчимо вас правильно вести ділове листування, презентувати проект, брати участь у конференціях та публічних виступах, які важливі під час роботи й спілкування з іноземцями.

alt
ПОДОЛАННЯ МОВНОГО БАР'ЄРУ

По завершенню курсу ви зможете вільно обговорювати побутові й професійні теми, які вас цікавлять, з носіями мови.

alt
ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Курс INTENSIVE ENGLISH допоможе вам почати спілкування з іноземними партнерами, клієнтами. Це ваш перший крок до працевлаштування та поїздок за кордон.

Зацікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!