logo

Гарантований
вступ
до університетів
США, Канади
та Європи

ACADEMIC START

20 років компанія STUDY.UA допомагає школярам та студентам здобути освіту у провідних університетах світу. Ми знаємо, що для успішного навчання за кордоном недостатньо вступити до ВНЗ чи отримати візу. Основою адаптації є підготовка до нової системи навчання.
ACADEMIC START – це єдина в Україні академічна програма підготовки школярів 10-11 класів та студентів 3-5 курсів до вступу на бакалавр або магістратуру з гарантією зарахування. Курс розроблено спільно з професорами партнерських університетів США, Канади та Європи.

Тривалість6-18 місяців
залежно від рівня
англійської мови
Мінігрупи до 8 осіб
Авторський підручник з підготовки до навчання
за кордоном
3 заняття на тиждень з іноземними та українськими
викладачами
Документи
про зарахування
до обраного ВНЗ (за умови
успішного закінчення іспитів)
ЕТАПИ ПРОГРАМИ ACADEMIC START
КУРС АКАДЕМІЧНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Поглиблений курс англійської та постійна практика з носіями мови допоможуть удосконалити англійську до рівня студента закордонного університету.

Ми даємо на 40% більше завдань з академічної лексики та граматики, ніж на інших курсах. До курсу входять тренінги, які навчають правильної презентації своїх проектів англійською мовою. Окремим пунктом є правила написання академічних письмових робіт.
Читать дальше
Підготовка до екзамену IELTS

Основна частина курсу присвячена детальному вивченню структури та особливостей іспиту.

Ми надаємо тренувальні завдання до кожної секції та безкоштовний пробний іспит наприкінці підготовки для успішного складання іспиту IELTS та подальшого вступу.
Читать дальше
Академічна підготовка

Обов'язковий етап підготовки з іноземними викладачами для навчання за кордоном. Гарантує швидку адаптацію та розуміння стандартів зарубіжної системи освіти.

Розуміння різниці між українською та міжнародною системою навчання. На курсі всі завдання та проекти беруться за закордонними мірками та типові для закордонного університету. Студенти навчаються писати мотиваційні листи, розвивають навички критичного мислення, самопрезентації, творчості.
Читать дальше
Гарантоване зарахування за кордон

Останній етап курсу передбачає індивідуальний підбір спеціальності та університету, а також підготовку необхідного пакету документів для вступу.

За умови успішного закінчення програми ACADEMIC START ми гарантуємо зарахування до будь-якого з англомовних ВНЗ, з якими компанія STUDY.UA уклала відповідний договір про співпрацю, а це 80 провідних університетів та коледжів Канади, США, Великої Британії та країн Європи.
Читать дальше
ПРОГРАМА КУРСУ
Начальный уровень английскогоя языка Курс академичческого английского языка Подготовка к кзамену IELTS Академический модуль Подготовка документов к зачислению Общая продолжительность программы (с учетом каникул)
Intermediate 2 рівні 1 рівень 1 рівень 1 рівень 12-18 місяців
Upper- Intermediate 1 рівень 1 рівень 1 рівень 1 рівень 9-15 місяців
IELTS Не потрібно 1 рівень 1 рівень 1 рівень 6-12 місяців
Academic Не потрібно Не потрібно 1 рівень 1 рівень 6-9 місяців
ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ ПРОГРАМУ ACADEMIC START
alt
Академічна підготовка

Ми надаємо курс, який допоможе адаптуватися в університеті з першого дня та сфокусуватися не на стресі, а на нових знаннях.

alt
Іноземні викладачі

Постійна мовна практика з носіями мови з Великої Британії, США та Канади з досвідом роботи в закордонних університетах гарантує інтенсивну підготовку до IELTS та вступу до англомовного ВНЗ.

alt
Без відриву від навчання

Заняття за програмою ACADEMIC START проходять за графіком, який дозволяє школярам та студентам поєднати підготовку з навчанням в українських школах та університетах.

alt
Гарантія зарахування

Випускники, які успішно закінчили програму, гарантовано зараховуються до будь-якого з 450 університетів-партнерів за кордоном. Залишається лише вибрати його!

alt
Супровід на всіх етапах

Персональний консультант STUDY.UA допоможе підібрати спеціальність, країну навчання та ВНЗ, а також підготувати пакет документів, які необхідні для вступу та оформлення студентської візи.

ЗАцікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!