logo

ОТРИМАЙТЕ
ШКІЛЬНИЙ
АТТЕСТАТ
КАНАДИ
В УКРАЇНІ

МІЖНАРОДНИЙ ШКІЛЬНИЙ АТЕСТАТ КАНАДИ

STUDY Academy надає унікальну можливість пройти програму канадської середньої школи та отримати атестат Ontario Secondary School Diploma одночасно з навчанням в українській школі.
Отриманий атестат дає гарантію вступу до 450 університетів-партнерів STUDY.UA без іспитів. За три роки навчання гарантовано здобуття знань англійської та розуміння освітнього процесу за кордоном на рівні носія мови.

Тривалість 3 роки
Мінігрупи до 8 осіб
+ онлайн-навчання
Курс англійської Підготовчий - 8 клас.
Початок занять - 9 клас
(з рівнем Upper-Intermediate).
3 заняття на тиждень з іноземними та українськими
викладачами
Міжнародний
атестат
Ontario Secondary School Diploma
З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ
Заняття у групі

Для учнів 7, 8 та 9 класів заняття проводяться у мінігрупах під керівництвом українських викладачів.

За цей час ми налагоджуємо навчальний процес та комунікацію з канадськими викладачами та навчаємо школярів оформлювати завдання відповідно до міжнародних академічних стандартів.
Читать дальше
ПІДГОТОВКА ДО ТЕСТІВ

Під час уроків розбирають навчальний матеріал, викладачі пояснюють складні теми, контролюють виконання домашніх завдань.

Також триває підготовка до складання тестів та фінальних іспитів. Заняття відбуваються у сучасних навчальних центрах STUDY Academy 3 рази на тиждень у другій половині дня.
Читать дальше
ОНЛАЙН-навчання

У 10 та 11 класі школярі продовжують навчання дистанційно з викладачами з Канади. Учні самостійно виконують завдання та відправляють їх на перевірку, після чого отримують зворотний зв'язок.

Звернутися до викладача з питанням навчання або виконання завдань можна у будь-який час доби. Для спілкування з викладачами та навчання школярі використовують інтерактивну онлайн-платформу, яка надає безліч інструментів для максимально ефективного навчального процесу. За бажанням учні можуть за додаткову плату продовжувати навчання в групах або в режимі індивідуальних консультацій з українськими викладачами.
Читать дальше
ІНТЕРАКТИВНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА

Для спілкування з викладачами та навчання школярі використовують спеціальну інтерактивну онлайн-платформу. Така модель навчання збігається з багатьма закордонними школами та університетами.

Це допомагає школярам ще більше адаптуватись до системи до вступу. За бажанням учні можуть за додаткову плату продовжувати навчання в групах або в режимі індивідуальних консультацій з українськими викладачами.
Читать дальше
Чому вибирають програму МІЖНАРОДНОГО ШКІЛЬНОГО АТЕСТАТУ
alt
Академічна підготовка

За рівнем академічної підготовки програма міжнародного шкільного атестату не має аналогів в Україні. Під час навчання учні здобувають ідеальні знання з основних шкільних предметів, що значно розширює світогляд та дозволяє отримувати високі бали з першого дня навчання в університеті.

alt
Адаптація до навчання за кордоном

Програма канадської середньої школи включає предмети з основних областей знань та типові завдання, завдяки чому випускники не матимуть жодних проблем із адаптацією до подальшого навчання у будь-якій англомовній країні світу.

alt
Ідеальні знання англійської

На програмі міжнародного шкільного атестату учні вивчають повний курс англійської мови та літератури за 9-12 класи канадської середньої школи, після чого учні зможуть писати академічні роботи, складати мовні іспити та з легкістю навчатися у найкращих англомовних університетах світу.

alt
Гарантія вступу за кордон

Випускники, які мають міжнародний атестат, без іспитів та програм підготовки гарантовано зараховуються до 450 університетів та коледжів Канади, США, Великої Британії та Європи, які є партнерами STUDY.UA.
В університети та коледжі, з якими STUDY.UA не має відповідних домовленостей, випускник подає документи на загальних підставах, озброївшись найякіснішими академічними знаннями, високим рівнем англійської мови та міжнародним атестатом, визнаним у всьому світі.

ЗАцікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!