logo
НАШІ ВИКЛАДАЧІ

МИ ПИШАЄМОСЯ ТИМ, ЩО НАМ ВДАЛОСЯ ЗІБРАТИ У STUDY ACADEMY КРАЩИХ УКРАЇНСЬКИХ ВИКЛАДАЧІВ, А ТАКОЖ КВАЛІФІКОВАНИХ НОСІЇВ МОВИ З ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ, США І КАНАДИ.

Кожен з них має відповідну освіту та/або професійні сертифікати CELTA та TESOL, які дозволяють викладати англійську в будь-якій країні світу. Наші вчителі завжди в курсі всіх методик вивчення англійської мови, оскільки вони постійно вдосконалюють свої знання, підвищують кваліфікацію та розвиваються разом зі своїми студентами. Вибирайте будь-яку програму в STUDY Academy та знайомтесь з наставником, який зробить вивчення англійської для вас максимально комфортною та продуктивною!

teacher-play ЕРІК ГІЛЬЯТ ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ПЕЧЕРСЬКУ.
Закінчив University of Phoenix у Сан Дієго (Каліфорнія, США). Викладає англійську в STUDY Academy та бізнес-адміністрування в Единбурзькій бізнес-школі. Це викладач із багаторічним досвідом роботи, який на 100% відданий своїй справі, тому його заняття завжди відбуваються цікаво та динамічно.
teacher-play ВІТАЛІЙ КУЗЬМЕНКОВ ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ПЕЧЕРСЬКУ.
Віталій є сертифікованим дитячим коучем та автором методик викладання англійської для дітей молодшого віку. На заняттях у Віталія діти вивчають англійську, розвивають творче мислення, навчаються досягати своїх цілей.
teacher-play ГАННА КИСЕЛЬОВА СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ АКАДЕМІЇ НА ОБОЛОНІ.
Пройшла курс магістратури в Іспанії, здобула іспанський сертифікат. Досвід роботи 15 років із різними віковими категоріями. Розробляє авторські курси для дітей та дорослих.
ДЖЕФФ ОЛЛЕР ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ПЕЧЕРСЬКУ.
Джефф спеціалізується на групових та індивідуальних заняттях для дітей та дорослих, веде бізнес-курс у канадській шкільній програмі подвійного диплома. Вважає, що мовні концепти краще засвоюються через ігри, спонтанні дискусії та моделювання різних життєвих ситуацій. Найважливіше для нього — щоб студенти працювали наполегливо, отримуючи при цьому насолоду від процесу навчання.
teacher-play ОКСАНА ЛЯШУК СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ АКАДЕМІЇ НА ГОЛОСІЄВО.
Оксана навчає дітей та дорослих загальної, ділової та академічної англійської, займається підготовкою до міжнародних тестів для вступу до іноземних ВНЗ. Постійно відстежує нові навчальні методики, бере участь у конференціях та воркшопах. Комунікативний підхід та використання методики Clil, закріплення теоретичних знань на практиці та комфортна атмосфера на уроці, дозволяють учням вивчати мову легко та цікаво.
teacher-play ЛАРИСА МУЗИЧУК СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ АКАДЕМІЇ НА ОСОКОРКАХ.
Лариса — викладач англійської мови з 14-річним досвідом роботи з різними категоріями учнів — починаючи з трирічного віку та до дорослих. Вона творчо підходить до процесу викладання, розробляє програми літніх таборів для дітей, легко знаходить спільну мову як з учнями, так і з їхніми батьками, надихає на вивчення англійської мови та мотивує.
ТЕТЯНА ГІЛІАТ ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ПЕЧЕРСЬКУ.
Тетяна має дві вищі освіти, здобула міжнародний сертифікат CELTA. Досвід викладання — понад 5 років у бізнес-англійській та корпоративному навчанні. Відмінно ладнає з підлітковою аудиторією.
ЛЮБОВ ВИТЮК ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ПЕЧЕРСЬКУ.
Має профільну вищу педагогічну освіту. Любов працює з дітками, є досвід викладання англійської мови у початкових класах.
ЮЛІЯ ЖУЛІД-ХРИСТОСЕНКО ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ГОЛОСІЄВО.
Юлія — цілеспрямований та орієнтований на результат викладач. Має сертифікат CELTA та 4 роки досвіду. Любить працювати з дітьми, особливо з тінейджерами. Студенти Юлії успішно складають ЗНО та міжнародні іспити, адже вона завжди докладає максимум зусиль, щоб знайти індивідуальний підхід до кожного.
ОЛЬГА КОВАЛЬЧУК ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ГОЛОСІЄВО.
Оля має 2 роки досвіду викладання англійської для малюків та молодших школярів. Любить застосовувати мовні та рухливі ігри, пісеньки та креативні завдання на уроках, щоб діти отримували максимум користі та задоволення на заняттях. Уроки Олі інтерактивні та яскраві, щоб діти полюбили англійську та вивчили якомога більше нового.
ЯНА ШАРАШКІНА ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ОСОКОРКАХ.
Досвід викладання понад 5 років. Працює із учнями різних вікових категорій. Пояснює на заняттях цікаві фонетичні моменти та різницю між американським та британським акцентами. Також готує учнів до різних форм тестування з англійської мови, зокрема ЗНО та IELTS.
ОЛЕКСАНДРА ПАСХАЛ ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ОСОКОРКАХ.
Мультифункціональна, працює як з дітьми, так і з дорослими. Креативно підходить до навчання. Має досвід проведення семінарів для викладачів. Знає всі нюанси підготовки до IELTS. Олександра постійно вдосконалює свої професійні навички, відвідує семінари, конференції.
АНАСТАСІЯ ЦАРАН ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ОСОКОРКАХ.
Викладає англійську вже три роки, працюючи з учнями різних вікових категорій від десяти до сорока років. Завжди прагне знайти індивідуальний підхід до кожного студента, мотивуючи і допомагаючи їм долати труднощі.
ВІКТОРІЯ КОРОЛЬ ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ОСОКОРКАХ.
Виконавча, вимоглива та відповідальна, задає швидкий темп роботи на уроках. В основному працює з підлітками та дорослими. Має великий досвід роботи, дає додаткові матеріали та великі навантаження, працює на результат.
НЕЛЯ АНДРУЩЕНКО ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА СОЛОМ’ЯНЦІ.
Неля справжній фанат своєї справи. На уроках використовує різні аудіо та відео ресурси, вміє залучити будь-якого студента до процесу навчання.
КСЕНІЯ РЕКОВА ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА СОЛОМ’ЯНЦІ.
Ксенія має успішний досвід підготовки студентів до ЗНО та міжнародних іспитів (IELTS та TOEFL). Вміє знайти індивідуальний підхід як до дитячої, так і до дорослої аудиторії. Уроки Ксенії проходять динамічно та з гумором.
КАТЕРИНА НИРКО ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА СОЛОМ’ЯНЦІ.
У своїх заняттях використовує комунікативну методику, яка сприяє рівноцінному розвитку розмовної мови, словникового запасу, навичок граматики та письма. Катерина успішно готує студентів до складання міжнародного іспиту IELTS. Катерина — викладач, націлений на результат.
ЮЛІЯ СОЧАВСЬКА ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА СОЛОМ’ЯНЦІ.
Має сертифікат CELTA та понад 10 років досвіду роботи. На заняттях Юлії студенти не лише вивчають англійську мову, а й набувають навичок командної роботи, навчаються розв'язувати проблеми та мислити глобально.
ВАЛЕРІЯ ЗАХАРОВА ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ОБОЛОНІ.
Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет, має трирічний досвід викладання англійської мови у групах та індивідуально. Серед корпоративних клієнтів були такі компанії, як НБУ, посольство США в Україні, посольство Фінляндії в Україні, компанія Kuehne&Nagel.
НАТАЛІЯ ІВАНОВА ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ НА ОБОЛОНІ.
Зацікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!