logo

Підготуйтеся
до IELTS
всього
за 2 місяці!

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Сертифікат міжнародного іспиту IELTS – це необхідна умова для вступу до англомовних університетів, початку міжнародної кар'єри або імміграції.
Наш спеціалізований інтенсивний курс підготовки до IELTS гарантує високий бал, необхідний для навчання або роботи за кордоном. Програма фокусується на всіх особливостях іспиту IELTS, які значно відрізняються від мовного володіння на хорошому рівні.

Тривалість8 тижнів, 24 заняття
Мінігрупидо 8 осіб,
залежно від
рівня англійської
Авторський підручник
STUDY.UA
для підготовки до IELTS
3 заняття на тиждень по 80 хвилин
Початковий рівень
англійської
Intermediate та вище
ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ КУРС ПІДГОТОВКИ ДО IELTS
alt
100% практики

На заняттях студенти детально вивчають особливості кожної секції іспиту: Listening, Reading, Writing, Speaking та тренуються виконувати типові тестові завдання в умовах максимально наближених до реальних екзаменаційних.

alt
2 види підготовки

Бажаючі здати IELTS вибирають між тестами IELTS Academic для вступу за кордон та IELTS General для роботи або імміграції за кордон. Підготовчий курс у STUDY Academy враховує особливості обох іспитів.

alt
Практика з носіями

Підготовку до Speaking-частини проводять викладачі з Великобританії, Канади та США. Під час занять ви тренуєтеся швидко та грамотно складати монолог на найпоширеніші на іспиті теми.

alt
Універсальність курсу

Програма підготовки до IELTS підійде школярам старших класів та дорослим, які планують здобувати освіту або будувати кар'єру в англомовній країні.

Зацікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!