logo

Краща
в Україні
академія
англійської
мови

ПРО НАС
АКАДЕМІЧНА АНГЛІЙСЬКА

Ми пропонуємо єдину в Україні програму Академічної англійської для школярів, студентів та дорослих, які планують навчатися за кордоном.

ГАРАНТІЯ ВСТУПУ

550 англомовних університетів-партнерів зараховують випускників STUDY Academy на навчання без іспитів за результатами підготовчої програми Academic Start.

20 РОКІВ ДОСВІДУ

Академія англійської мови STUDY Academy належить компанії STUDY.UA — лідеру освітнього ринку та провідному експерту в галузі навчання в Україні та за кордоном.

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ

Обирайте один із сучасних навчальних центрів у столиці — у 15 елітних житлових комплексах Печерська, Оболоні, Осокорків та Голосієво, а також у центрі Києва чи Одеси.

КОНТРОЛЬ УСПІШНОСТІ

Персональний академічний координатор допомагає батькам відстежувати результати навчання за допомогою ефективної системи контролю.

ОСВІТНІ ІВЕНТИ

Ми проводимо найбільші в Україні виставки та семінари з освіти за кордоном, а також презентації топових ВНЗ за участю іноземних професорів та партнерів.

#
STUDY ACADEMY

Перша та єдина в Україні Академія англійської мови для дітей, школярів, студентів та дорослих.
Наші програми поєднують вивчення англійської мови та академічну підготовку, а навчання відбувається за сучасними методиками університетів Великої Британії.
У STUDY Academy студент будь-якого віку отримує значно більше, ніж просто відмінну англійську, а саме академічні знання, підготовку до вступу та навіть кар'єрні навички.

Міжнародна асоціація,
яка об'єднує
понад 550 освітніх установ
та мовних шкіл англійської в усьому світі.

Міжнародна організація у сфері молодіжного та освітнього туризму.

Міжнародна організація компаній-консультантів із освіти за кордоном.

ЗАцікавила програма? ЗАПИШІТЬСЯ!