logo
STUDY Academy на Либідській
office
вул. Предславинська, 55

Вивчення англійської мови на Либідській.

STUDY ACADEMY – найефективніші уроки англійської для дітей, підлітків та дорослих недалеко від дому чи роботи. Офіс Академії на Либідській знаходиться у ЖК Французький квартал-2. Це справжня Франція в мініатюрі - на території комплексу багато зелені, є вільна від машин зона променаду і навіть своя Ейфелева вежа!

Європейська атмосфера комплексу налаштовує на потрібний лад і навчання стає ще результативнішим. Територія ЖК, де знаходиться офіс нашої Академії, по-справжньому затишна та спокійна, тут можна відпочити від метушні ділового міста та зосередитись на заняттях.

Читать дальше

Офіс STUDY ACADEMY Либідська витримана в одному стилі з іншими філіями Академії. Авторський дизайн, все необхідне технічне оснащення навчальних аудиторій, високий рівень сервісу та відмінні викладачі чекають на вас буквально у кроковій доступності від станцій метро Либідська та Палац Україна. Цей район поєднує в собі розвинену ділову інфраструктуру та безліч місць для відпочинку, тому заняття англійською буде зручно включити в план свого дня, уникаючи витрати часу на дорогу та стояння у пробках.
Зручне розташування STUDY ACADEMY Либідська забезпечує можливість вивчати англійську в самому серці столиці. Близькість до основних артерій міста – вулиці Великої Васильківської, бульвару Дружби Народів – дозволить займатися англійською у зручний для себе час всім мешканцям Печерського району, а також тим, хто працює чи навчається неподалік.

Академія пропонує класичний та інтенсивний курс англійської для дорослих, підготовку до IELTS та кар'єрного зростання за кордоном. На дітей чекають уроки англійської у поєднанні з тренінгами з особистісного зростання та заняттями з профорієнтації. Ті, кого цікавить подальша освіта за кордоном, можуть вибрати у STUDY ACADEMY унікальні програми підготовки, які забезпечують за умови гарної успішності гарантію вступу до 150 партнерських вузів США, Канади та Європи. Під час канікул на базі Академії проводяться денні англійські табори.
Усі викладачі Академії мають відповідну кваліфікацію, підтверджену дипломами про профільну вищу освіту та/або сертифікатами CELTA, TESOL.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Предславинська, 55 (РК Французький квартал-2).

Контактні телефони:
(044) 500-0320
(097) 000-0320
(099) 000-0320
(093) 000-0320

Читать дальше