logo
STUDY Academy Лівобережна
office
вул. Євгена Сверстюка, 6

Вивчення англійської мови на Лівобережній

У світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їхні жителі, ще більше. Саме для цього було визначено основні мови міжнародного спілкування, головна з яких – англійська. У середньому на ньому розмовляє 1,5 мільярда населення всієї планети, включаючи 600 мільйонів людей, для яких ця мова не є рідною.

Володіння англійською в сучасному світі відкриває величезні можливості, цінність яких неможливо переоцінити.

STUDY Academy – перша в Україні Академія англійської мови для дітей, школярів, студентів та дорослих.

Нашою особливістю є програми, що ґрунтуються на унікальних методиках викладання провідними фахівцями з України, США, Канади та Англії. Учні Академії мають можливість вивчати не лише мовні, а й академічні програми навчання, в основі яких 20 років досвіду компанії STUDY.UA у галузі міжнародної освіти.

Читать дальше

У STUDY Academy на Лівобережній, дорослі, діти та підлітки можуть вибрати для себе найбільш актуальну програму, чи то вивчення мови з нуля, чи удосконалення вже існуючих навичок. Ми першими пропонуємо українським школярам можливість отримати подвійний міжнародний атестат про середню освіту Україна-Канада та Україна-США, а також гарантуємо вступ до 150 англомовних партнерських університетів STUDY.UA у всьому світі. Наші учні з легкістю та чудовим результатом складають ЗНО, а також міжнародний іспит IELTS. Ми пишаємося, що своєю роботою ми допомагаємо зробити англійську другою рідною мовою для кожного!

Викладачі Академії на Лівобережній – це команда з українських вчителів, а також спеціалістів з-за кордону. Кожен з них відрізняється високим професіоналізмом та наявністю відповідної вищої освіти та/або сертифікатів CELTA та TESOL, що дозволяють викладати у будь-якій точці земної кулі.

Навчальний центр STUDY Academy Лівобережна відрізняється зручним розташуванням. Він розташований неподалік станцій метро Лівобережна, за адресою вул. Євгена Сверстюка, 6, ЖК Галактика. Авторський дизайн інтер'єру, а також сучасне обладнання аудиторій роблять місце комфортним місцем для занять. Вивчення англійської у Києві на Лівобережній завжди проходить у приємній, дружній та невимушеній атмосфері.

Чекаємо на вас за адресою: ЖК Галактика, вул. Євгена Сверстюка, 6, ст.м. Лівобережна

Задати всі питання про навчання в STUDY Academy на Лівобережній, ви можете за телефонами
(044) 228-01-99,
(067) 829-30-67

Читать дальше