logo
STUDY Academy Мінська
office
вул. Маршала Тимошенко, 21/19

Вивчення англійської мови на Мінській

Англійська мова - найпоширеніша мова у світі за кількістю країн, яку вона охоплює. Англійською розмовляє близько 1,5 мільярдів мешканців нашої планети. Володіння англійською відчиняє двері у величезний світ інформаційного простору, дозволяючи отримувати безцінні знання.

STUDY Academy – перша в Україні Академія англійської мови, яка пропонує унікальну методику викладання англійської провідними фахівцями з України, Англії, США та Канади. Учні STUDY Academy можуть вибрати не лише мовні, а й академічні програми навчання, розроблені на основі 20 років досвіду компанії STUDY.UA у галузі міжнародної освіти.

Вивчення англійської мови для дорослих, дітей та підлітків на Мінській у STUDY Academy – це можливість удосконалити свої мовні навички, вибравши для себе найбільш оптимальну програму. Підготовка до IELTS, англійська мова для здачі ЗНО або вступу за кордон, інтенсивна англійська, унікальні програми Academic start та подвійних шкільних дипломів Україна – Канада та Україна – США – все це доступно для жителів Оболоні.

Читать дальше

Академія розташована на зручній локації в пішій доступності від станцій метро «Мінська» за адресою вул. Маршала Тимошенка, 21/19, ЖК Smart Plaza Obolon. Викладачі STUDY Academy на Мінській - команда найкращих українських вчителів та висококваліфікованих фахівців з-за кордону. Кожен з них має відповідну освіту та/або сертифікати CELTA та TESOL, які вказують на професіоналізм та дають право викладання англійської у будь-якій країні світу.

Завдяки постійному підвищенню кваліфікації та увазі нових методик викладання, успіхи учнів не змусять себе довго чекати. Подолати мовний бар'єр не важко, адже вивчення англійської в STUDY Academy завжди проходить у приємній, дружній та невимушеній атмосфері.

Офіс STUDY Academy на Мінській обладнаний всім необхідним для якісного та комфортного вивчення мови.
Вільне спілкування мовою міжнародного значення допоможе не тільки при пошуку роботи і в кар'єрному зростанні, а й у саморозвитку та особистому житті. У 21 столітті знання англійської є невід'ємною складовою успіху. Тому не дивно, що курси англійської у Києві зараз популярні як ніколи. STUDY Academy Мінська допоможе зробити англійську другою рідною мовою для кожного!

Чекаємо на вас за адресою вул. Маршала Тимошенка, 21/19, ЖК Smart Plaza Obolon.

Задати всі питання про навчання в Академії, які вас цікавлять, ви можете за телефонами
(044) 500-0320,
(097) 000-0320,
(093) 000-0320,
(099) 000-0320,
(044) 228-0190

Читать дальше