logo
STUDY Academy Оболонь
office
проспект Героїв Сталінграда, 6

Вивчення англійської мови на Оболоні

STUDY ACADEMY – перша в Україні мережа Академій англійської мови для дітей, школярів, студентів та дорослих – відкрила ще один офіс на Оболоні! Тут на вас чекає наш відомий інтер'єр у стилі лофт, команда реально крутих викладачів, сучасне технічне оснащення аудиторій та дуже зручне розташування. Займайтеся англійською мовою неподалік будинку або роботи в комфортній та затишній атмосфері Оболонських Липок.

Офіс знаходиться в ЖК Оазис. Звідси до станцій метро Оболонь та Почайна близько 2 км. Поблизу немає жодних промислових об'єктів, тільки чисте повітря та води Дніпра. На березі річки – сучасні котеджі, поле для гольфу та яхт-клуб.
Викладачі STUDY Academy мають вищу профільну освіту та/або сертифікати CELTA та TESOL, які підтверджують їхній професіоналізм та дають право викладання англійської в будь-якій країні світу. Наші співробітники постійно підвищують кваліфікацію, вивчають нові методики та впроваджують їх на заняттях, щоб навчатися було корисним та цікавим.

Читать дальше

Ми підготували для вас найкращі та ефективні навчальні курси. Академія пропонує великий вибір мовних та академічних програм, в основі яких двадцятирічний досвід роботи компанії STUDY.UA у сфері міжнародної освіти.
Вивчення англійської мови на Оболоні в STUDY Academy дасть можливість підвищити рівень англійської в стислий термін, познайомитися з актуальною граматикою та лексикою мови, яку використовують спікери-носії мови, підготуватися до складання міжнародних іспитів та побудови кар'єри за кордоном.

Для дітей та підлітків ми пропонуємо унікальні програми, що включають не тільки заняття англійською, а й курс профорієнтації, розвиток soft skills, англомовні майстер-класи та тематичні свята. Крім того, у STUDY Academy на Оболоні можна навчатися за програмою Academic start, що передбачає вивчення основних предметів американської або канадської середньої школи та отримання подвійного диплома про освіту – Україна-Канада або Україна-США. Навчання у нашій Академії дозволить підготуватися до IELTS, здати ЗНО на високий бал, отримати гарантії вступу до закордонних вишів.
Приходьте до офісу Академії, і ми разом підберемо оптимальну програму.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Героїв Сталінграда, 6 (ЖК Оазис).

Задати всі питання про навчання в STUDY Academy Оболонь 2, ви можете за телефонами:

(044) 500-0320
(097) 000-0320
(099) 000-0320
(093) 000-0320

Читать дальше