logo
STUDY Academy Осокорки
office
вул. Завальна, 10-Б

Вивчення англійської мови на Осокорках

STUDY ACADEMY – перша в Україні Академія англійської мови для дітей, школярів, студентів та дорослих.

Ми подбали про те, щоб до нас на заняття було зручно добиратися клієнтам з будь-якої частини Києва, і тому відкрили Академію на лівому березі столиці – лише за 100 метрів від станції метро Осокорки за адресою вул. Завальна 10-Б (РК Статус Град). Навчальний центр STUDY Academy Осокорки витримано в одному стилі з іншими офісами Академії – сучасне обладнання, авторський дизайн інтер'єру, усміхнений персонал та широкий перелік програм для дорослих та дітей.

Учні STUDY Academy мають можливість вивчати не тільки мовні, але також академічні програми, розроблені на основі багаторічного досвіду компанії STUDY.UA в галузі освіти за кордоном.

Читать дальше

Першими в Україні ми допомагаємо школярам у здобутті подвійного міжнародного атестату про середню освіту, а також гарантуємо вступ до 150 англомовних університетів-партнерів у всьому світі. Найкращі програми мовної підготовки допоможуть не лише з легкістю здати ЗНО та IELTS, але й зробити англійську другою рідною мовою для кожного!

Викладацький склад Академії на Осокорках – це команда висококваліфікованих спеціалістів з України, а також Англії, США та Канади. Кожен з них має відповідну освіту та/або сертифікати CELTA та TESOL, які вказують на професіоналізм та дають право викладання англійської у будь-якій країні світу.

Вивчення англійської мови в STUDY Academy на Осокорках - це можливість легко заговорити англійською, познайомитися з британською культурою, а також отримати величезне задоволення від процесу навчання.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Завальна 10-Б (РК Статус Град).

Задати всі питання про навчання в STUDY Academy на Осокорках, ви можете за телефонами
(044) 228-01-95,
(067) 829-30-68

Читать дальше