logo
STUDY Academy Печерськ
office
вул. Драгомирова, 18 (ЖК Новопечерські Липки)

Вивчення англійської мови на Печерську

У сучасному світі знання англійської є невід'ємною складовою успіху. І це стосується не лише роботи. Погодьтеся, зі знаннями іноземної мови подорожі стануть яскравішими, пісні – зрозумілішими, а коло знайомств – ширшими. У STUDY Academy ви можете вибрати не лише мовні, а й академічні програми навчання, які були розроблені на основі 20 років досвіду компанії STUDY.UA у галузі міжнародної освіти.

Навчальний центр у ЖК Новопечерські Липки за адресою вул. Драгомирова, 18 – це головний навчальний центр STUDY Academy у Києві та візитна картка нашої Академії. Усі Академії відрізняються вигідним розташуванням. Навчальний центр на Печерську знаходиться у пішій доступності від станції метро «Дружби народів». Сучасний інтер'єр у стилі лофт, авторський дизайн аудиторій, розташування в одному з найпрестижніших районів столиці з видом на алею фонтанів – STUDY Academy Печерськ повністю змінить ваше уявлення про мовну школу, а унікальні програми відкриють безмежні можливості для вивчення англійської мови.

Читать дальше

У STUDY Academy на Печерську діти, підлітки та дорослі можуть почати вивчати мову з нуля, або вдосконалити свої мовні навички, вибравши для себе найбільш оптимальну програму. Підготовка до IELTS, англійська мова для здачі ЗНО або вступу за кордон, інтенсивна англійська, унікальні програми Academic start та подвійних шкільних дипломів Україна – Канада та Україна – США – все це доступно для учнів STUDY Academy на Печерську. Крім різноманітності програм, Академія пропонує групи на вибір – ранкові, денні та вечірні. Також ви можете вибрати формат уроків, займаючись у групі чи індивідуально. Ви можете підлаштувати заняття під свій графік, здобувши максимум ефективності.

Викладачі Академії на Печерську – це команда висококваліфікованих спеціалістів з України, а також Англії, США та Канади. Кожен з них має відповідну освіту та/або сертифікати CELTA та TESOL, які вказують на професіоналізм та дають право викладання англійської у будь-якій країні світу.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Драгомирова, 18 (ЖК Новопечерські Липки).

Задати всі питання про навчання в STUDY Academy на Печерську, ви можете за телефоном
(044) 228-01-91

Читать дальше