logo
STUDY Academy Позняки
office
вул. Драгоманова, 38

Вивчення англійської на Позняках.

Офіс STUDY ACADEMY на Позняках знаходиться в самому центрі густонаселеного району неподалік однойменного парку. Діти та дорослі можуть вибрати відповідну навчальну програму та відвідувати заняття неподалік будинку. Втім, легко дістатися сюди та з інших районів.

Наша Академія знаходиться на території нового сучасного ЖК CITY PREMIERE GROUP, від якого до метро Позняки можна дістатися за 10 хвилин пішки, а до метро Харківська – за 15-20. Тут тихо, затишно та нічого не відволікає від уроків.

Заняття у STUDY ACADEMY на Позняках проводять досвідчені кваліфіковані викладачі з профільною вищою освітою та/або міжнародними сертифікатами CELTA, TESOL. Уроки англійської проходять у стильному комфортному офісі, обладнаному всією необхідною технікою для занять.
Великий вибір курсів та програм дозволяє підібрати відповідну залежно від початкового рівня знання мови та своїх цілей.
Наприклад, у нашій Академії дорослі зможуть пройти підготовку до здачі IELTS, поглиблений курс англійської, класичний інтенсивний ENGLISH або MORNING ENGLISH з нейтів-спікерами. Нейтів-спікери та українські викладачі працюють у команді, що дає змогу досягти відмінних результатів навіть за короткий час.

Читать дальше

На дітей чекають цікаві інтерактивні заняття, англомовні майстер-класи, тематичні свята та веселі канікули з групою та улюбленими викладачами. Все це поєднує програма STAR KIDS.
Під час канікул для школярів проводиться англійський денний табір на базі Академії.
Спеціально для підлітків розроблено програму SMART TEENS, яка включає не тільки курс академічної англійської та практику з носіями мови, а й розвиток soft skills.

Також школярі, зацікавлені у продовженні подальшої освіти за кордоном, можуть взяти участь в інтенсивній програмі підготовки до вступу до англомовних університетів США, Канади та Європи. Ще один цікавий варіант навчання для підлітків на базі STUDY ACADEMY Позняки – це програма, яка дозволяє отримати сертифікат про середню освіту Канади чи США без відриву від навчання у своїй школі.

У STUDY ACADEMY на Позняках вам завжди раді! Приходьте і ми разом виберемо оптимальний варіант програми!

Ми чекаємо на вас за адресою: вул. Драгоманова, 38 (ЖК CITY PREMIERE GROUP).

Контактні телефони:
(044) 500-0320
(097) 000-0320
(099) 000-0320
(093) 000-0320

Читать дальше