logo
STUDY Academy на Солом'янці
office
вул. В. Липківського (Урицького), 16-а

Вивчення англійської мови на Солом'янці

Важливість вивчення англійської мови нині важко переоцінити. Іноземні мови набувають максимальної значущості як для повсякденного, так і для ділового спілкування.

STUDY ACADEMY – перша в Україні мережа Академій англійської мови для дітей, школярів, студентів та дорослих. Унікальну методику викладання було спеціально розроблено командою провідних фахівців з України. Особливістю навчання в Академії є можливість вибору не лише мовних, а й академічних програм, створених на основі більш ніж 20-річного досвіду компанії STUDY.UA в галузі освіти за кордоном.

Офіс STUDY Academy Центр розташований у серці ділового Києва,
за п'ять хвилин ходьби від станції метро Вокзальна за адресою вул. В. Липківського (Урицького), 16-а.

Читать дальше

Зручна транспортна розв'язка дозволяє легко та комфортно дістатися місця навчання. Це місце особливо чудово підійде для тих, хто працює в центрі та шукає неподалік курси англійської, щоб максимально продуктивно розпорядитися своїм часом.

Навчаючись англійській в Академії на Солом'янці, дитина, підліток чи дорослий може вибрати найбільш оптимальну програму вивчення мови. Програма підготовки до складання міжнародного іспиту IELTS, англійська мова для складання ЗНО або вступу за кордон, курс інтенсивної англійської, унікальна програма Academic start – гарантія вступу до 150 університетів світу, а також програма подвійного шкільного атестату Україна – Канада та Україна – США – все це та навіть більше доступно для мешканців Солом'янки. Також, для зручності та планування часу, учням пропонується можливість занять у ранковий, денний або вечірній час.

Викладацький склад STUDY Academy - це команда професіоналів, що складається з українських вчителів та іноземних викладачів. Кожен з них має відповідну освіту та/або сертифікати CELTA та TESOL. Дані сертифікати є підтвердженням високого професіоналізму та надають право викладання англійської мови в будь-якій країні світу. Особлива увага в Академії приділяється новим методикам викладання – це гарантує ще більшу успішність учнів.

Вивчення англійської мови у STUDY Academy на Солом'янці у Києві – це можливість досконало опанувати іноземну мову, познайомитися з культурою Британії, а також насолодитися самим процесом навчання.

Чекаємо на вас за адресою: вул. В. Липківського (Урицького), 16-а.

Задати всі питання про навчання в Академії, які вас цікавлять, ви можете за телефонами:
(044) 500-0320,
(097) 000-0320,
(093) 000-0320,
(099) 000-0320,
(068) 964-0191

Читать дальше