logo
STUDY Academy Виноградар
office
вул. Сім'ї Крістерів 20

Ви жителі Виноградаря? Спеціально для вас відчинила двері Академія англійської мови - STUDY Academy!

STUDY ACADEMY – перша в Україні мережа Академій англійської мови для дітей, школярів, студентів та дорослих. Унікальну методику викладання було спеціально розроблено командою провідних фахівців з України. Особливістю навчання в Академії є можливість вибору не лише мовних, а й академічних програм, створених на основі більш ніж 20-річного досвіду компанії STUDY.UA в галузі освіти за кордоном.

Академія на Виноградарі розташована на території нового сучасного ЖК Варшавський мікрорайон. Тут тихо, затишно та нічого не відволікає від уроків. Зручна транспортна розв'язка дозволяє легко та комфортно дістатися місця навчання.

Навчаючись англійською в Академії на Виноградарі, дитина, підліток чи дорослий може вибрати найбільш оптимальну програму вивчення мови.

Читать дальше

STUDY Academy пропонує програми для різного віку та цілей.
— Англійська для дітей
— Академічна англійська
— Вивчення шкільних предметів англійською мовою
— Навчання за стандартами середніх шкіл Канади та США
— Підготовка до вступу до шкіл-пансіонів за кордоном
— Академічна підготовка до вступу та навчання у ВНЗ
— Підготовка до здачі IELTS
— Курси для дорослих

Також, для зручності та планування часу, учням пропонується можливість занять у ранковий, денний або вечірній час.

Викладачі Академії на Виноградарі – це команда з українських вчителів, а також спеціалістів з-за кордону. Кожен з них відрізняється високим професіоналізмом та наявністю відповідної вищої освіти та/або сертифікатів CELTA та TESOL, що дозволяють викладати у будь-якій точці земної кулі.

Займайтеся англійською мовою неподалік будинку або роботи в комфортній і затишній атмосфері. Чекаємо на вас за адресою: вул. Сім'ї Крістерів, 20, будинок 1 (ВК Варшавський мікрорайон).

Читать дальше