logo
STUDY Academy Вишневе
office
вул. Львівська, 11

Вивчення англійської мови на Святошин

Святошинський офіс STUDY ACADEMY розташований у ЖК «Святобор». Звідси буквально десять хвилин ходьби до станцій метро Святошин чи Житомирська. До основної транспортної артерії Києва – проспекту Перемоги – можна дійти пішки за пару хвилин, а автомобілісти зможуть доїхати до Хрещатика лише за хвилин 15-20.
STUDY ACADEMY Святошин – чудовий вибір для всіх мешканців району, а також тих, кому зручно добиратися сюди з правого берега столиці.

ЖК розташований у тіні соснового парку, завдяки чому на його території затишно, тихо та нічого не відволікає від занять. Поруч є всі об'єкти сучасної інфраструктури міста – від аптеки до відділення банку. Ви зможете запланувати одразу кілька справ в одній локації та встигнути зробити дуже багато до або після занять.
Наш офіс відрізняє відомий авторський дизайн, просторі світлі аудиторії, обладнані мультимедійною технікою та місця для відпочинку. У STUDY Academy Святошин працюють кваліфіковані викладачі, у тому числі й носії мови з міжнародними сертифікатами та багаторічним досвідом викладання в Україні та за кордоном.

Читать дальше

В Академії ви можете вибрати програму навчання англійської мови, яка оптимально підходить саме вам. Школярі, студенти або дорослі можуть почати вивчати англійську мову разом з нами з нуля або продовжити навчання з будь-якого рівня. Ми пропонуємо уроки академічної англійської та курс підготовки до практичного використання мови в роботі, навчанні та закордонних поїздках. Займатися можна як у групах, так і індивідуально у зручний для себе час.
Для дітей та підлітків ми пропонуємо спеціальні програми, що поєднують у собі ефективне навчання мови, заняття з профорієнтації, розвиток практичних навичок (soft skills), цікаві майстер-класи та тематичні заходи. Під час шкільних канікул у STUDY Academy проводяться денні англійські табори для дітей.

Крім того, у STUDY Academy Святошин можна підготуватися до іспиту IELTS, необхідного для подальшої освіти за кордоном, а також отримати міжнародний шкільний атестат США або Канади, що гарантує зарахування до 150 партнерських університетів Академії, які знаходяться в Канаді, США, Великій Британії та країнах Європи.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Львівська, 11 (ЖК Святобір).

Задати всі питання про навчання в STUDY Academy Святошин, ви можете за телефонами:

(044) 500-0320
(097) 000-0320
(099) 000-0320
(093) 000-0320

Читать дальше